Uczestniczyliśmy pod ratuszem w „Spotkaniu...

Zakończyliśmy wakacyjną przerwę i wypoczęci wróciliśmy na warsztaty. Wrzesień rozpoczęliśmy od intensywnych przygotowań do Ogólnopolski Integracyjnych Warsztatów Artystycznych w których braliśmy aktywny udział. Korzystając, zapewne ostatnich ciepłych dni, staramy się aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Świetnie się do tego nadają leśne szlaki czy siłownie na świeżym powietrzu. Uczestniczyliśmy pod ratuszem w „Spotkaniu kultur”, było dużo ciekawej muzyki, stragany z pamiątkami i swojskie jedzenie.

Bardzo lubimy świętować swoje urodziny, nie przepuszczamy takich okazji. We wrześniu obchodziliśmy urodziny Karoliny. Było wyjście do restauracji, prezenty, słodkości i życzenia. Wszystko jak trzeba. W przyszłym miesiącu urodziny ma Michał, już się nie możemy doczekać i obmyślamy wspaniały prezent dla naszego przyjaciela. 

Dbamy o nasze mieszkanie, codziennie sprzątamy i dezynfekujemy powierzchnie. Dbamy o czystość i pamiętamy o wszystkich zasadach które obowiązują w Covid - owej rzeczywistości. Zachowujemy dystans społeczny, używamy maseczek i myjemy oraz dezynfekujemy ręce.

Uczymy się gotować nowe potrawy i piec ciasta. Pani Wiesia szkoli nas z wypieków, jej ciasta są super, a nas ostatnio uczyła robić serowe oponki. Dni mijają nam bardzo szybko. Bywa że wieczorem nie mamy siły na gry czy oglądanie telewizji i po prostu idziemy spać.


alt
Projekt „DECYZJA + DOŚWIADCZENIE = AUTONOMIA” realizowany w ramach Konkursu „Kierunek AKTYWNOŚĆ” finansowanego ze środków PFRON.
Umowa nr ZZO/000166/16/D z dnia 05 maja 2020 r. o zlecenie zadań w ramach art.36 ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.

>>>powrót do strony głównej<<<