W pozostałe dni pilnujemy by nasza dieta była bogata w owoce

Luty choć krótki był bardzo intensywny. Na naszym mieszkaniu zorganizowaliśmy zabawe karnawałowo walentynkową Była nasza ulubiona muzyka, własnoręcznie wykonane maski weneckie i pyszne, zdrowe przekąski. Trochę żałowaliśmy, że nie mogliśmy nikogo zaprosić, mimo to miło spędziliśmy ten czas. Nie można zapomnieć o tym, że w lutym był tłusty czwartek – dzień na który czekają chyba wszyscy. Postanowiliśmy nie kupować pączków  tylko wykonać je samodzielnie. Jak nam poszło? Były pyszne! 



A jak już o słodkościach mowa – cały czas trzymamy się zasady słodkich sobót. W pozostałe dni pilnujemy by nasza dieta była bogata w owoce, warzywa i uboga w cukry i potrawy wysoko przetworzone. Pierwszy raz podjęliśmy się nie tylko upieczenia pączków ale pokusiliśmy się wypróbować przepis na mini bezy. Udekorowane świeżymi owocami wyglądały tak samo jak smakowały – wybornie.  Mimo  sporych mrozów regularnie spacerowaliśmy i podziwialiśmy piękno zimowych krajobrazów.

 


alt
Projekt „DECYZJA + DOŚWIADCZENIE = AUTONOMIA” realizowany w ramach Konkursu „Kierunek AKTYWNOŚĆ” finansowanego ze środków PFRON.
Umowa nr ZZO/000166/16/D z dnia 05 maja 2020 r. o zlecenie zadań w ramach art.36 ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.

>>>powrót do strony głównej<<<