Wybraliśmy wydarzenie, które...

Wrzesień to dla nas miesiąc zmian. Na mieszkaniu przywitaliśmy nową koleżankę. Zaczęliśmy też naszą przygodę z wydarzeniami kulturalnymi. Odwiedziliśmy niesamowicie przytulne zwierzaki – alpaki, wybraliśmy się na odbywające się pod ratuszem Spotkanie Kultur. Za każdym razem na spacerze przechodziliśmy koło Filharmonii i tym razem postanowiliśmy, że do niej wejdziemy. Wybraliśmy wydarzenie, które było strzałem w dziesiątkę! Na liście miejsc, które w tym miesiącu odwiedziliśmy znalazło się też kino i teatr.  Naszą tradycją stało się weekendowe przygotowywanie deserów. Były mini serniczki z galaretką, jabłecznik Brownie z czerwonej fasoli. Samodzielnie smażymy naleśniki, robimy gołąbki. Kuchnia to nasz żywioł – cały czas pamiętamy o tym by było zdrowo i smacznie.

Galeria:

alt
Projekt „DECYZJA + DOŚWIADCZENIE = AUTONOMIA” realizowany w ramach Konkursu „Kierunek AKTYWNOŚĆ” finansowanego ze środków PFRON.
Umowa nr ZZO/000166/16/D z dnia 05 maja 2020 r. o zlecenie zadań w ramach art.36 ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.

>>>powrót do strony głównej<<<