Informacja dotycząca realizacji projektu "Prowadzenie rehabilitacji osób niepełnosprawnych w ramach OREW" - Zapraszamy chętnych!

Już od 01.04.2013 roku rozpoczyna się II okres realizacji zadania „Prowadzenie rehabilitacji osób niepełnosprawnych w ramach OREW” dofinansowanego ze środków PFRON.

Priorytetowym celem zadania jest zwiększenie samodzielności, aktywności społecznej i samowystarczalności dzieci i młodzieży wielorako niepełnosprawnej, a także poprzez stałe, efektywne, profesjonalne i systematyczne zajęcia, przygotowywanie ich do pełnienia ról społecznych w różnych środowiskach (w tym roli pracownika) oraz wprowadzanie ich do aktywnego życia w społeczeństwie lokalnym.

Działania proponowane w projekcie mają charakter ciągły( 12 miesięcy, zajęcia od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-15.30).

Aby zrealizować główny cel projektu zaplanowano następujące formy wsparcia: trening zaradności społecznej, trening aktywizacji zawodowej, trening interakcji społecznych, zajęcia logopedyczne, zajęcia w zakresie integracji sensorycznej, zajęcia psychologiczne, rehabilitację ruchowa, hipoterapię. Dobór form wsparcia wynikać będzie z przeprowadzonej przez zespół specjalistów diagnozy funkcjonalnej oraz Indywidualnego Planu Działania.

Wnioskodawca zaplanował usługę transportowa dla uczestników zadania.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w projekcie
zachęcamy do zgłaszania się!

Kontakt:

Paulina Bochno – Koordynator projektu

Tel. 94 345 08 53

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ul. Wyspiańskiego 4

75-629 Koszalin