VII Warsztatowe Mistrzostwa Bowlingowe

21 października 2012 roku odbyły się kolejne zawody bowlingowe organizowane przez Warsztat Terapii Zajęciowej nr 1 w Koszalinie. To już siódme zawody, które po raz kolejny rozgrywane były na kręgielni w Galerii Cosmos. Tym razem na starcie stanęło 11 drużyn z warsztatów terapii zajęciowej. W kategorii indywidualnej Panów 1 miejsce zajął Marcin Nowacki z Warsztatu Terapii Zajęciowej nr 2 w Koszalinie, natomiast w drużynowych rozgrywkach bowlingowych pierwsze miejsce zajął Warsztat Terapii Zajęciowej nr 2 w Koszalinie. Drugie miejsce Warsztat Terapii Zajęciowej nr 1 w Koszalinie a miejsce trzecie- Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Koszalinie. Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach otrzymali pamiątkowe puchary i dyplomy .