20-24 czerwca 2016 r. Biwak

Warsztat Terapii Zajęciowej nr 2 w Koszalinie zorganizował w dniach 20-24 czerwca 2016 roku biwak dla podopiecznych Placówki. Wypoczynek zorganizowano na Kaszubach, w uroczej miejscowości Łupawsko nad jeziorem Jasień.


Uczestnicy zamieszkali w 4-5 osobowych domkach Ośrodka Wypoczynkowego Wrzos. Gospodarze zapewnili wyśmienite posiłki, miejsce ogniskowe, boisko oraz zadaszone miejsce nad jeziorem, gdzie odbyła się dyskoteka.


Biwakującym, oprócz humoru i dobrego samopoczucia, przede wszystkim dopisała piękna pogoda. Było słonecznie, ciepło, ale nie upalnie. Sprzyjało to wszelkim zabawom terenowym, graniu w siatkówkę czy w ringo.


Zorganizowano „strefę kibica”, gdzie wymalowani w barwy narodowe, przystrojeni w gadżety, flagi kibice dopingowali mecz reprezentacji Polski z Ukrainą w ramach Mistrzostw Europy w piłce nożnej.


Uczestnicy fantastycznie wypoczęli. Wyjazd pod każdym względem był udany, a niezapomniane chwile w otoczeniu przyrody dały dużo energii oraz nasunęło wszystkim myśl, by przyjechać tu ponownie.>>>powrót do galerii<<<